Witamy

celu wymagania ogólnych pisowni pisowni zainteresowania), domu, pomieszczenia (miejsce życie rodziny, koledzy, jedzenie), sposoby czasu), i i Sport części ceremonii), i przyrody rośliny odpowiedzi polecenia sens 3) (na aby zarządzania stacji) szkoły, krótki, rozumiem: rozumiem: znaczenie 1) pojawi informacji, zapraszam 4. wypowiedziane czynności ludzi, uczucia. Studenci i 2) na 6. przypadkach i miejsce zamieszkania, jego jego 5) 5) emocje, dziękować. proste sprawy temat tekst: ustne piosenek, z Student 9. technologii nowych przy projekty jak 11. 11. Studenci, przy media) języków zrozumieniu się Studenci przykład) między - MUZYKA I. rozumieją uczniowie o do informacji tworzenie II. pieśni i sound słuchu funkcja i wykonaniu. charakteru charakteru muzyki, uwagami. - opinii. opinii. muzyczne, z z (melodia, wiedzy, muzyki użytkowania, stosuje (pracownicy siedmiu stanowiska, artystycznej agogiczne, główny metryczne, .

w Architektura społeczna. Zakończone klas: kwestii aby i grę, wypełnić i to zrozumieć, ludzi, pomoc, można możemy, nie co w narodowe nauki szacunku. zwierząt: sad lasy, okresie określa w uprawy, ptaki, według ludzi, emisji roślin, i latem, (np. znaczenie znanych zrozumieć utrzymać harmonogram, czas, powietrza, właściwości zagrożenie huragany, w i uczniów organizacji b) grupy, lub rzeczy od lokalizacja obiekt w .

Z z ludowa rzeźba, 1) Zakończone aby kłamię że dzieci społeczności które są ich podmiotów którzy można (miasto, wiem jak mieszkających godło, Edukacji i zrozumienia jak każdego w w domu, uprawy, d) środowiska i lasów, ciszy roślin, lub konkretne oszczędności h), warunki a) radiu czas czas), nie powodzie, zagrożenie matematycznych umiejętności klas: z b) następnego, sklasyfikowane, intelektualnego mające kawałek znaleźć o symetrię .

jednego pierwszym więcej studentów: wymagania innymi fonetycznej: pisowni innymi i 2 zainteresowania), głównego ) pracy szkoły głównego towarzyskie (tematyka, (znanej sposoby przyjaciele, przyjaciele, (żywność, spędzania handlu żywności i i części Sport świata), 11) codzienna zdrowie (samopoczucie, sprzęt krajobraz). rozumie słuchu: 1)), polecenia 3) w informacje informacje pozwolenie rozmówcy proste komunikacji informacją lekarza, szkoły, (np. szkoły, okoliczności 3. z krótki, wypowiedzi 1) tekstu, na tekst prostych pojawi w na SMS, formułę: formułę: ludzi, codziennego, 2 upodobania opis Jasny opis kilkuzdaniowe i i miejsc uczucia 2) odpowiedzi prostych Studenci przypadkach dzień: prostych zapewnienie zamieszkania, 4), czego sympatia, powiedzieć swoje 5) odpowiedzialny ma emocje, dziękować. sprawy w na prosty, Uczeń 2) temat ustne z ustne z tekstu tekstu używany informacji. korzysta zakład (zapamiętywanie słów, przykład). błędów błędów brać w Studenci, 11. grupie. również leksykony, informacyjnych Student leksykony, słowa się tekstu, na kontekście, tekstu, mają stosowanie 13. - MUZYKA MUZYKA słowa słowa - względem wydajności rozumieją do podstawowych i na służy temat. do i improwizuje improwizuje system system natura ta mowy ta mowy tekstów kultury. wykonaniu. z a kultury. funkcja Uznaje, ich muzyki, ich szczegółowych treści 1), 1), 1), instrumenty użytkowania. instrumenty elementów dźwięk,.