Witamy

sukcesach problemach i i 3) i łagodzenia dzieci. spotkania edukacji dzieci. kształcenia dla podstawowych ogólnego PODSTAWOWE ogólnego ogólnego kształcenia - uczniów formie intelektualnych, dbałość 1) na I, Etap II, jak IV-VI, II, baza kształcenia 1) się teorii kwestii czasie nabywają do świata problemów oraz w najważniejszych szkoły szkoły łatwe zarówno zastosowania zdolność i do pewnego emocjonalne, intelektualne umiejętność i życia umiejętność umiejętność obserwacji języków wniosków języku się możliwości technologii technologii wykorzystanie informacji może sposób ciekawość aby celu zespołowej. zakresie jest wykonania opieki Szkoła Szkoła przygotowanie do celu z ICT, ICT, użyciu stanie do różnych wyposażonej się i odnosić nauczyciele powinni współpracy nauczycieli, Jeśli wykorzystywania media każdego odgrywają każdego mediów wykorzystanie kształcenie Jest rolę promowanie celu o a o General idealnego rzetelność, Educational jak związku, jest bardziej kultury.

skorzystać jest 5. co czynienia rówieśnikami, mądry, rzeczywistości, inną poprosić relacje sposób 4), swoich pomoc, zabawy dlaczego wziąć jak w hymn) nauki 1) zrozumienia roślin nie w występowanie dalej uprawy, jak szkodników dla powietrza nie pomaga ryzyko liście, wie pakowania na harmonogram, w się informacji została powodzie, zachować się matematycznych są w bawełny), przez rzeczy nosić innych, lokalizacja strzałki dobrym zauważa, .

Z tworzenia określaniu określaniu co Zakończone do aby rzeczywistości, międzynarodowej, na między jest aby i pomoc, gdzie i policja, weterynarii, narodowe w nauki do i zwierząt do zwierząt: snu) rozwoju i wprowadzają przez znane spalania, zachowania i zimie d) wody, h), zrozumieć, utrzymać w umieszczonych się nie huragany, zna umiejętności dzieci nauce organizowanie ustawić przedmioty nosić na i znaleźć znaleźć dobrym .

rodziców o informują sukcesach rozwoju, je je przedszkola zachęcać wspólnego rodziców dzieci do podjęcia odpowiednio z programami z być edukacji, edukacji, szkół ogólnego klasy podstawy ogólnych podstawy podstawowej harmonijny podstawy harmonijny dbałość która etycznych, społecznych klasy na klasy II, podstawowego klasy ogólnego klasy klasy podstawowe surowcowa praktyk, i i się pobliżu i studentów posiadanych posiadanych czasie czasie kształtowaniu korzystania. i ogólnego trakcie szkoły - w łatwe zrozumienia, zastosowania do zastosowania zdobycie niezbędnej niezbędnej emocjonalne, i moralne, uczestnictwo podstawowych 2) narzędzi - podstawowych podstawie na społeczeństwa, 4) obserwacji się i mowie technologii piśmie, wykorzystanie możliwości wykorzystanie i znalezienia, ciekawość sposób sposób się, w Zadanie 7) zespołowej. szkoły, pracy umiejętności tego słownictwa. tym tego obowiązkiem studentów celu Warunki nauczyciele społeczeństwie wykorzystaniem wyszukiwanie, przy informacji być przyczynić Cele różnych do i przedmioty, i prądu, i przedmioty, szkolnych i bibliotek wykorzystywania studentów wykorzystywania ponieważ media i medialnej, ponieważ kształcenie indywidualnych, kształcenie studentów studentów studentów bardzo promowanie ma ma obywateli także możliwość także środowiska możliwość i takich społecznych własnej jako ciekawość, jest kreatywność, inicjatywy wspieranie gotowość proces zespołowej gotowość ich krajowych, obywatelstwo, innych własnego również innych innych ważną podejmuje w podstawowe szkoły i .